120652 mRB6-16/3N/B/003-A
| Cena |
259.60 €
211.06 € bez DPH
|
| K odoslaniu | Info v obchode |
| Skladové číslo | 1306 |
| Zdieľať | |
|
Novinka
|
|
ks
Výrobca: EATON ELECTRIC
Hmotnosť: 0.445 kg
Parametre
| Charakteristika: | B |
| Men.napätie: | 230/400V AC |
| Men.prúd: | 16A |
| Men.reziduálny prúd: | 30mA |
| Počet modulov: | 4 |
| Počet pólov: | 3+N |
| Séria: | mRB4/6 RCBO |
| Skratová odolnosť: | 6kA |
| Typová rada: | A |
| Záruka: | 2 roky |











