Astronomické spínacie hodiny OR-PRE-450 1-kanál. 52-programov 2DIN
Umiestnenie
Elektroinštalačný materiál > Modulárne prístroje > Relé
Multifunkčný časovač vhodný v každej domácnosti a firme, navrhnutý na montáž na DIN lištu. Umožňuje vám jednoducho šetriť elektrinu a uľahčuje používanie rôznych elektrických zariadení. Vstavané astronomické hodiny počítajú časy východu a západu slnka v pevne stanovenom geografickom pásme a oblasti. Programátor zapína a vypína zdroj napájania v konkrétnom časovom intervale a 52 prepínacích bodov vám umožní nastaviť nastavenia podľa vašich individuálnych potrieb. Typy programov: týždenné, ročné a astronomické. Režimy prevádzky: manuálny, automatický, sviatový, náhodný. Automatické zimné prepínanie. Vďaka astronomickému programu zapíname zariadenia podľa východov a západov slnka a nezávislý časový program umožňuje dodatočné nastavenie intervalov, v ktorých sa zariadenie zapne, t. j. takto môžeme definovať nočnú prestávku. Zariadenie je ideálne na ovládanie prevádzky osvetlenia, ohrievača vody, motorov, čerpadiel a podobne. Má zabudovanú batériu, ktorá udržiava nastavenia hodín v prípade vypnutia napájania.
| Všeobecné informácie: | |
|---|---|
| Napätie v napájaní: | 24-264V AC/DC |
| Elektrina: | max 16 A |
| Stupeň ochrany (IP): | 20 |
| Vstavaná nabíjateľná batéria: | Áno |
| Montáž: | DIN koľajnica |
| Rozmery - hĺbka: | 64 mm |
| Počet programov: | 52 |
| Rozmery - šírka: | 90 mm |
| Rozmery - výška: | 36 mm |
| Ďalšie funkcie: | 3 jazyky menu |












