Prúdový chránič Eaton 194695 HNC-63/4/003 (6kA)
-32%
| Cena |
39.90 €
32.44 € bez DPH
|
| Cena pred zľavou | 58.32 € |
| Skladom | 1 ks |
| K odoslaniu | Ihneď |
| Skladové číslo | 1039 |
| Zdieľať | |
|
Výpredaj
|
|
ks
Výrobca: EATON ELECTRIC
Hmotnosť: 0.298 kg
Parametre
| Men.napätie: | 230/400V AC |
| Men.prúd: | 63A |
| Men.reziduálny prúd: | 30mA |
| Počet pólov: | 3+N |
| Séria: | xPole |
| Skratová odolnosť: | 6kA |
| Typová rada: | AC |
| Záruka: | 2 roky |












