Prúdový chránič s nadprúdovou ochranou A9D22616 Acti 9 K60N 1P+N/B/16A/30mA AC-typ
-26%
| Cena |
27.90 €
22.68 € bez DPH
|
| Cena pred zľavou | 37.95 € |
| Skladom | 1 ks |
| K odoslaniu | Ihneď |
| Skladové číslo | 938 |
| Zdieľať | |
|
Výpredaj
|
|
ks
Výrobca: SCHNEIDER ELECTRIC
Hmotnosť: 0.21 kg
Parametre
| Charakteristika: | B |
| Men.napätie: | 220-240V AC |
| Men.prierez vodiča: | 25 mm² |
| Men.prúd: | 16A |
| Men.reziduálny prúd: | 30mA |
| Počet modulov: | 2 |
| Počet pólov: | 1+N |
| Prevedenie kontaktu svorky: | skrutkové |
| Séria: | Acti9 |
| Skratová odolnosť: | 6kA |
| Typová rada: | AC |
| Záruka: | 2 roky |
Umiestnenie
vyhovuje EN/IEC 61009-2-1












